O nas

Poznajmy się!

To Wasz dzień! Czerpcie z niego wiele radości, a mi powierzcie wymagające aspekty organizacyjne. Główne hasło, którym kieruję się podczas współpracy z Wami to #YourConceptYourWedding. Bo przecież to Wasz ślub, na Waszych zasadach - ja słucham, wyliczam, podpowiadam, odradzam a następnie organizuję i koordynuję, dzięki czemu wszystko staje się SPÓJNE i NATURALNE! Organizacja tak dużego eventu to nic innego jak łączenie odpowiednich puzzli, a dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, wiem jak można zrobić to sprawnie, oszczędzając przy tym pieniądze oraz stres! Jesteśmy konsultantami ślubnymi, którzy nie boją się kwestii organizacyjnych, aranżacyjnych. Niestraszne nam także kwestie techniczne i logistyczne, nawet podczas organizacji eventu w namiocie plenerowym. Mieszkamy obok Lublin, ale dojedziemy tam gdzie nasze Pary. Nie ogranicza nas jeden styl dekoracyjny. Lubimy je spajać. Stawiamy przede wszystkim na zgrany #team. Uważamy, że zaufani i dobrze dobrani do Waszych charakterów podwykonawcy to połowa sukcesu!

Cześć! Możecie nazywać mnie konsultantką ślubną, założycielką Zielińska Concept lub Panią od slubów. Ważne jest to, że praca, w której nieustannie się szkolę jest moją pasją. Wedding Planner to połączenie organizacji, logistyki, kreatywności, odpowiedzialności. To poczucie wolności, gdzie możesz się spełniać, nie tylko dając, ale także dostając pozytywną energię.
Najbardziej cenię w tej pracy brak stagnacji a także niepowtarzalność Par. Indywidualne podejście sprawia, że Wasze charaktery, rodziny tworzą oryginalną całość. A podczas ceremonii, pełna wzruszeń, cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich emocji!
Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej. Pracowałam m.in. w sektorze budowlanym, turystycznym oraz korporacyjnym. Prywatnie wielbicielka grubych swetrów, gorzkiej czeko oraz mebli z PRLu. Uwielbiająca popijać espresso ze swym lubym. Miłośniczka szlaków św. Jakuba, rajdów rowerowych i życia z dala od zgiełku miasta. 11 lat związana byłam z turystyką, która nauczyła mnie pracować w niespodziewanych sytuacjach i nigdy się nie poddawać.
Jeżeli masz ochotę skontaktować się w sprawie organizacji ślubu, bliżej mnie poznać to serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dobrego dnia!

ŁĄCZYMY ŚLUBNE KONCEPCJE

Portfolio

Wybrane realizacje

Iza jest osobą profesjonalną pod każdym względem, doradzi, podpowie, potrafi wynegocjować atrakcyjne ceny ze względu, że zna dobrze branżę oraz wielu usługodawców. Odpowiedzi zawsze mieliśmy w ekspresowym tempie niezależnie od dnia tygodnia. Iza koordynowała nasz dzień, mogliśmy się bardziej skupić na przeżywaniu jednego z najważniejszych dni w naszym życiu!

Dominika & Karol
30.09.2022

Iza zajęła się sprawami, do których nie mieliśmy głowy i wspaniale poprowadziła organizację w dniu uroczystości! Mogliśmy w pełni skupić się na sobie i zabawie, bo wiedzieliśmy, że całą resztę Iza ma pod kontrolą. Dzięki jej kontaktom mieliśmy przecudowne dekoracje, muzykę i mnóstwo innych rzeczy, które udało jej się ogarnąć w bardzo krótkim czasie, bo za planowanie imprezy zabraliśmy się na dosłownie kilka miesięcy przed.

Kasia & Mariusz
28.05.2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Izą. Sami nie dalibyśmy rady tego udźwignąć. Zaprezentowała nam wiele ciekawych miejsc, podwykonawców czy pomysłów. Świetnie poradziła sobie z wyzwaniami postawionymi przez pogodę w trakcie naszej plenerowej ceremonii. Uchroniła nas przed wieloma problemami o których istnieniu w trakcie wesela nawet nie wiedzieliśmy. Utwierdzała nas także w przekonaniu, że to nam ma się podobać!

Oliwia & Arian
13.08.2022

TRWAJĄ ZAPISY NA 2023/2024 ROK

Wypełnij formularz