O nas

Poznajmy się!

To Wasz dzień! Czerpcie z niego wiele radości, a mi powierzcie wymagające aspekty organizacyjne. Główne hasło, którym kieruję się podczas współpracy z Wami to #YourConceptYourWedding. Bo przecież to Wasz ślub, na Waszych zasadach - ja słucham, wyliczam, podpowiadam, odradzam a następnie organizuję i koordynuję, dzięki czemu wszystko staje się SPÓJNE i NATURALNE! Organizacja tak dużego eventu to nic innego jak łączenie odpowiednich puzzli, a dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, wiem jak można zrobić to sprawnie, oszczędzając przy tym pieniądze oraz stres! Jesteśmy konsultantami ślubnymi, którzy nie boją się kwestii organizacyjnych, aranżacyjnych. Niestraszne nam także kwestie techniczne i logistyczne, nawet podczas organizacji eventu w namiocie plenerowym. Mieszkamy obok Lublin, ale dojedziemy tam gdzie nasze Pary. Nie ogranicza nas jeden styl dekoracyjny. Lubimy je spajać. Stawiamy przede wszystkim na zgrany #team. Uważamy, że zaufani i dobrze dobrani do Waszych charakterów podwykonawcy to połowa sukcesu!

Cześć! Możecie nazywać mnie konsultantką ślubną, założycielką Zielińska Concept lub Panią od slubów. Ważne jest to, że praca, w której nieustannie się szkolę jest moją pasją. Wedding Planner to połączenie organizacji, logistyki, kreatywności, odpowiedzialności. To poczucie wolności, gdzie możesz się spełniać, nie tylko dając, ale także dostając pozytywną energię.
Najbardziej cenię w tej pracy brak stagnacji a także niepowtarzalność Par. Indywidualne podejście sprawia, że Wasze charaktery, rodziny tworzą oryginalną całość. A podczas ceremonii, pełna wzruszeń, cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich emocji!
Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej. Pracowałam m.in. w sektorze budowlanym, turystycznym oraz korporacyjnym. Prywatnie wielbicielka grubych swetrów, gorzkiej czeko oraz mebli z PRLu. Uwielbiająca popijać espresso ze swym lubym. Miłośniczka szlaków św. Jakuba, rajdów rowerowych i życia z dala od zgiełku miasta. 11 lat związana byłam z turystyką, która nauczyła mnie pracować w niespodziewanych sytuacjach i nigdy się nie poddawać.
Jeżeli masz ochotę skontaktować się w sprawie organizacji ślubu, bliżej mnie poznać to serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dobrego dnia!
Karol
Karol
10/07/2023
Dzięki Izie, sprawnie przebrnęliśmy przez przygotowania, jak i sam dzień ślubu. Zaoszczędziło to nam wiele czasu i stresu. Skorzystaliśmy też z jej wielu ciekawych pomysłów! Serdecznie polecamy!
Katarzyna Sikora
Katarzyna Sikora
10/09/2022
Iza pomogła zorganizować nam ślub plenerowy i wesele w sali, która zazwyczaj nie zajmuje się organizowaniem tego typu imprez, a na którą bardzo się uparliśmy. Cóż możemy powiedzieć - wystarczyło kilka pierwszych zdań podczas wstępnej rozmowy, żeby dokładnie wiedziała o co nam chodzi - ale tak naprawdę, bez żadnej wpadki po drodze. Chcieliśmy żeby było luźno i niezobowiązująco, bez żadnych klasycznych weselnych elementów. Iza doskonale zrozumiała o co nam chodzi i w pełni stanęła na wysokości zadania. Byliśmy bardzo wyczuleni, żeby było w klimacie i atmosferze takiej jaką sobie zaplanowaliśmy i to właśnie dzięki Izie udało się zorganizować przyjęcie i ceremonię marzeń. Było tropikalnie, były flamingi (duuużo flamingów), było niesztampowo i bardzo w naszym stylu. Iza pamiętała o każdym najdrobniejszym szczególe, zajęła się sprawami, do których nie mieliśmy głowy i wspaniale poprowadziła organizację w dniu uroczystości. Mogliśmy w pełni skupić się na sobie i zabawie, bo wiedzieliśmy, że całą resztę Iza ma pod kontrolą. Dzięki jej kontaktom mieliśmy przecudowne dekoracje, muzykę i mnóstwo innych rzeczy, które udało jej się ogarnąć w bardzo krótkim czasie, bo za planowanie imprezy zabraliśmy się na dosłownie kilka miesięcy przed. Nić porozumienia i zrozumienia była niesamowita, usłyszeliśmy mnóstwo cennych rad i mieliśmy pełne wsparcie i zaangażowanie Izy na każdym etapie planowania ślubu i przyjęcia. Wybranie Zielińska Concept było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć.
Oliwia Polak
Oliwia Polak
19/08/2022
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Izą. Zorganizowała nam ślub i wesele marzeń. Sami nie dalibyśmy rady tego udźwignąć. Zaprezentowała nam wiele ciekawych miejsc, podwykonawców czy pomysłów. Świetnie poradziła sobie z wyzwaniami postawionymi przez pogodę w trakcie naszej plenerowej ceremoni. Uchroniła nas przed wieloma problemami o których istnieniu w trakcie wesela nawet nie wiedzieliśmy. I co najważniejsze zawsze utwierdzała nas w przekonaniu, że to nam ma się podobać. Jeśli mielibyśmy ponownie dokonać wyboru Konsultanta ponownie zdecydowalibyśmy się na współpracę z Izą! Bardzo jeszcze raz dziękujemy i z czystym sumieniem POLECAMY!
Maria Rusinska Pracownia florystyczna Dzika Roza
Maria Rusinska Pracownia florystyczna Dzika Roza
13/01/2021
Bardzo polecamy, super współpraca. Profesjonalna i miła obsługa, pani Iza bardzo pomocna.
Werka R
Werka R
25/11/2020
Przesympatyczna, ciepła osoba, która pomaga we wszystkich akspektach organizacji wesela! Czuliśmy się bardzo bezpiecznie. A na weselu mogliśmy poczuć się jak goście! Dziękujemy Iza!❤️

ŁĄCZYMY ŚLUBNE KONCEPCJE

Portfolio

Wybrane realizacje

Współpraca z Izą to sama przyjemność! Jej profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w każdy szczegół sprawiły, że nasze wesele było absolutnie niezapomniane i przerosło nasze wyobrażenia. Przeprowadziła nas przez każdy krok organizacji, dzieliła się bezcenną wiedzą i doświadczeniem. Polecamy każdemu, kto planuje swój wielki dzień.

Agnieszka i Paweł
19.05.2023

Iza jest osobą profesjonalną pod każdym względem, doradzi, podpowie, potrafi wynegocjować atrakcyjne ceny ze względu, że zna dobrze branżę oraz wielu usługodawców. Odpowiedzi zawsze mieliśmy w ekspresowym tempie niezależnie od dnia tygodnia. Iza koordynowała nasz dzień, mogliśmy się bardziej skupić na przeżywaniu jednego z najważniejszych dni w naszym życiu!

Dominika & Karol
30.09.2022

Iza zajęła się sprawami, do których nie mieliśmy głowy i wspaniale poprowadziła organizację w dniu uroczystości! Mogliśmy w pełni skupić się na sobie i zabawie, bo wiedzieliśmy, że całą resztę Iza ma pod kontrolą. Dzięki jej kontaktom mieliśmy przecudowne dekoracje, muzykę i mnóstwo innych rzeczy, które udało jej się ogarnąć w bardzo krótkim czasie, bo za planowanie imprezy zabraliśmy się na dosłownie kilka miesięcy przed.

Kasia & Mariusz
28.05.2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Izą. Sami nie dalibyśmy rady tego udźwignąć. Zaprezentowała nam wiele ciekawych miejsc, podwykonawców czy pomysłów. Świetnie poradziła sobie z wyzwaniami postawionymi przez pogodę w trakcie naszej plenerowej ceremonii. Uchroniła nas przed wieloma problemami o których istnieniu w trakcie wesela nawet nie wiedzieliśmy. Utwierdzała nas także w przekonaniu, że to nam ma się podobać!

Oliwia & Arian
13.08.2022

TRWAJĄ ZAPISY NA 2025 ROK

Wypełnij formularz