O nas

POZNAJMY SIĘ!

Jesteśmy konsultantami ślubnymi, którzy nie boją się kwestii organizacyjnych, koordynacyjnych oraz aranżacyjnych. Niestraszne nam także kwestie techniczne i logistyczne. Dojedziemy tam, gdzie są nasze Pary. Nie ogranicza nas jeden styl aranżacyjny. Lubimy je spajać.

Stawiamy przede wszystkim na zgrany #team. Uważamy, że zaufani usługodawcy to połowa sukcesu! W końcu gramy do tej samej bramki.

Zależy nam, aby współpraca była od początku do końca samą przyjemnością! Wierzymy w relacje, czerpiemy z pracy wiele pozytywnej energii. Dlatego wyznajemy zasadę, iż pomiędzy konsultantem a parą powinna istnieć chemia. Chcemy nadal czerpać radość z tego co robimy, a Wam pozwolić spędzić ten dzień tak jak sobie wymarzyliście bez zbędnych ceregieli.


IZABELA ZIELIŃSKA

certified Wedding Planner
founder & CEO

Cześć! Możecie nazywać mnie konsultantką ślubną, założycielką Zielińska Concept lub Panią od slubów. Ważne jest to, że praca, w której nieustannie się szkolę jest moją pasją. Wedding Planner to połączenie organizacji, logistyki, kreatywności, odpowiedzialności. To poczucie wolności, gdzie możesz się spełniać, nie tylko dając, ale także dostając pozytywną energię.

Najbardziej cenię w tej pracy brak stagnacji a także niepowtarzalność Par. Indywidualne podejście sprawia, że Wasze charaktery, rodziny tworzą oryginalną całość. A podczas ceremonii, pełna wzruszeń, cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich emocji!

Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej. Pracowałam m.in. w sektorze budowlanym, turystycznym oraz korporacyjnym. Prywatnie wielbicielka grubych swetrów, gorzkiej czeko oraz mebli z PRLu. Uwielbiająca popijać espresso ze swym lubym. Miłośniczka szlaków św. Jakuba, rajdów rowerowych i życia z dala od zgiełku miasta. 11 lat związana byłam z turystyką, która nauczyła mnie pracować w niespodziewanych sytuacjach i nigdy się nie poddawać.

Jeżeli masz ochotę skontaktować się w sprawie organizacji ślubu, bliżej mnie poznać to serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dobrego dnia!

Izabela Zielińska

founder & CEO