post

Poznajmy się!

Witajcie! Mam na imię Iza. Jestem absolwentką Politechniki Lubelskiej. Kilka lat zdobywałam doświadczenie w przeróżnych sektorach gospodarczych – począwszy od budowlanki, skończywszy na korporacji. Postanowiłam ruszyć dalej w świat z kreatywną głową! Już od dawna fascynowała mnie praca w eventach.

Możecie nazywać mnie Konsultantem ślubnym, założycielką Zielińska Concept lub Panią od ślubów. Ważne jest to, że praca jest moją pasją. Wedding Planner to połączenie organizacji, logistyki, kreatywności oraz rozmów przy kawie z Parami. To poczucie wolności, gdzie możesz się spełniać, nie tylko dając, ale także dostając pozytywną energię.

Najbardziej cenię w tej pracy brak stagnacji oraz to, że każda Para jest niepowtarzalna. To indywidualne podejście sprawia, że Wasze charaktery, rodziny tworzą odmienną, ale jakże oryginalną całość. A ja, podczas ceremonii, obserwując to wszystko z drugiego planu, cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich emocji!

Prywatnie wielbicielka grubych swetrów, gorzkiej czeko i czerownego wina, które najlepiej smakuje przy rytmach Sade;). Uwielbiająca popijać espresso ze swym lubym. Miłośniczka szlaków św. Jakuba, spacerów po lesie, życia w stylu slow z dala od zgiełku miasta oraz wyplatania makramy z potrzeby serca.

5 kwietnia 2020 © Izabela Zielińska
Izabela Zielińska

Kategorie

Powiazane wpisy