Wesela

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU i WESELA - Premium concept

Nie masz czasu, przeraża Cię wielomiesięczne planowanie, gdzie znaleźć tę jedyną suknię? Co z noclegiem dla gości? A może po prostu wyznajesz zasadę, że nie można być specjalistą we wszystkim dlatego wolisz przedsięwzięcie oddać profesjonalistom? 

KOMPLEKOSWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA daje Państwu Młodym poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy z Wami od początku do samego końca, realizując zgodnie z harmonogramem wytyczne, będąc do Waszej dyspozycji, wspierając oraz doradzając sprawdzone rozwiązania.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA - Basic concept

Pakiet stworzony dla Par, które zaczęły organizować ślub, jednak potrzebują pomocy w pojedynczych zagadnieniach. Polecamy podwykonawców oraz rozwiązujemy bieżące problemy.

KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA

To dzisiaj! Wstajesz przytłoczony miliardem myśli, zaraz „o której będzie makijażystka?”, „gdzie jest moja mucha?!” Spokojnie, czuwamy nad scenariuszem od samego rana.

Dzięki napisanemu i dopilnowanemu scenariuszowi, Państwo Młodzi mogą poczuć się gośćmi na swoim przyjęciu. W dniu ceremonii dbamy, aby nie martwili się o zbędne ceregiele. Tutaj do pomocy wkracza wedding planner, dbając o poprawny przebieg ceremonii.