Wesela

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU - Premium concept

Nie masz czasu, przeraża Cię wielomiesięczne planowanie, gdzie znaleźć tę jedyną suknię? Co z noclegiem dla gości? A może po prostu wyznajesz zasadę, że nie można być specjalistą we wszystkim dlatego wolisz przedsięwzięcie oddać profesjonalistom? 

KOMPLEKOSWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA daje Państwu Młodym poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy z Wami od początku do samego końca, realizując zgodnie z harmonogramem wytyczne, będąc do Waszej dyspozycji, wspierając oraz doradzając sprawdzone rozwiązania.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU - Basic concept

Pakiet stworzony dla Par, które zaczęły organizować ślub, jednak potrzebują pomocy w pojedynczych zagadnieniach. Polecamy podwykonawców oraz rozwiązujemy bieżące problemy.

KOORDYNACJA ŚLUBU

To dzisiaj! Wstajesz przytłoczony miliardem myśli, zaraz „o której będzie makijażystka?”, „gdzie jest moja mucha?!” Spokojnie, czuwamy nad scenariuszem od samego rana.

Dzięki napisanemu i dopilnowanemu scenariuszowi, Państwo Młodzi mogą poczuć się gośćmi na swoim przyjęciu. W dniu ceremonii dbamy, aby nie martwili się o zbędne ceregiele. Tutaj do pomocy wkracza wedding planner, dbając o poprawny przebieg ceremonii.